0+
metin
PDF

Cilt 143 sayfalar

0+

GEZGIN DEDEKTIFLER – ESKI EVIN KIRACILARI

metin
PDF
₺34,80
%10 indirim al
Bu kitabı önerin ve arkadaşınız kitabı satın aldığında ₺3,49 kazanın.

Kitap hakkında

Aylin ve Aslı hava alanında birbirlerine sarılırken yine çok eğlenceli bir yaz geçireceklerini biliyorlardı. Hele Marco ve Silvia ile yaşayacakları yaz okulu etkinliklerini düşününce heyecanları daha da artıyordu. Okulda tanıştıkları Ale de gruplarına çarçabuk uyum göstermişti. Ama bu yaz, geçen senelerdeki gibi pek sakin geçeceğe benzemiyordu. Çünkü Aylinlerin evlerinin yakınındaki o eski eve taşınan birileri vardı ve çocuklar bu kiracıların kim olduklarını, nereden geldiklerini, ne iş yaptıklarını, çocukları olup olmadığını ve o eve niye taşındıklarını merak ediyorlardı.O eski eve taşınan kiracılar ise sıradan bir aile gibi görünceler de hiçbir şeyi meraklıo beş çocuktan saklayamazlardı.Her şey boş zennedilen evdeki o küçük parıltıyla başlayacaktı.

Yorum gönderin

Giriş, kitabı değerlendirin ve yorum bırakın

Kitap açıklaması

Aylin ve Aslı hava alanında birbirlerine sarılırken yine çok eğlenceli bir yaz geçireceklerini biliyorlardı. Hele Marco ve Silvia ile yaşayacakları yaz okulu etkinliklerini düşününce heyecanları daha da artıyordu. Okulda tanıştıkları Ale de gruplarına çarçabuk uyum göstermişti. Ama bu yaz, geçen senelerdeki gibi pek sakin geçeceğe benzemiyordu. Çünkü Aylinlerin evlerinin yakınındaki o eski eve taşınan birileri vardı ve çocuklar bu kiracıların kim olduklarını, nereden geldiklerini, ne iş yaptıklarını, çocukları olup olmadığını ve o eve niye taşındıklarını merak ediyorlardı.


O eski eve taşınan kiracılar ise sıradan bir aile gibi görünceler de hiçbir şeyi meraklıo beş çocuktan saklayamazlardı.


Her şey boş zennedilen evdeki o küçük parıltıyla başlayacaktı.

“GEZGIN DEDEKTIFLER – ESKI EVIN KIRACILARI” adlı kitabı - pdf olarak indirin veya çevrimiçi olarak okuyun. Yorumlarınızı ve geri bildirimlerinizi gönderin, favorilerinize puan verin.
Yaş sınırı:
0+
Litres'teki yayın tarihi:
12 nisan 2024
Hacim:
143 s.
ISBN:
9789752105812
Toplam boyut:
40 МБ
Toplam sayfa sayısı:
143
Telif hakkı:
Автор
İndirme biçimi:
pdf